2023.04.29 Goście z Poznania (26)
Freinet

Goście z Poznania

W ostatnich dniach klasa 3 freinetowska gościła swoich korespondentów ze Szkoły Cogito z Poznania. Po trzech latach wymiany listownej ,mali przyjaciele z różnych szkół ,mogli spędzić ze sobą czas na żywo ❤️. Zwieńczeniem fantastycznego spotkania był udział w zaplanowanych warsztatach – we współpracy z GOK w Sierakowicah ,,malowanie na eko torbie”, a także wykorzystanie laboratoriów przyszłości w naszej szkole, gdzie uczniowie zamienili się w majsterkowiczów 🙂 .
To był wspaniały czas bycia Razem. Pokazał, jak ogromną wartość ma korespondencja szkolna, a pisanie listów i wyprawy na pocztę mogą nadal sprawiać frajdę dzieciom 🙂.
Pożegnaliśmy naszych gości z nadzieją na dalszą wymianę międzyszkolna w klasach freinetowskich. Pozdrawiamy 🙂