Andraszewicz Iwona

iwona.andraszewicz@sp2.sierakowice.pl

biologia

wtorek, 14:30-15:30, sala 131

Andryskowska Anna

anna.andryskowska@sp2.sierakowice.pl

geografia

poniedziałek, 15:20-16:20, sala 132

Andryskowski Krzysztof

krzysztof.andryskowski@sp2.sierakowice.pl

geografia

poniedziałek, 9:00-10:00, sala 314

Antczak Joanna

joanna.antczak@sp2.sierakowice.pl

edukacja wczesnoszkolna

wtorek, 13:34-14:45, sala 16

Bendzmer Anna

anna.bendzmer@sp2.sierakowice.pl

edukacja wczesnoszkolna

wtorek, czwartek, 7:25-7:55, sala 315

Benkowska Dorota

dorota.benkowska@sp2.sierakowice.pl

religia

poniedziałek, 14:30-15:00, sala 226
wtorek, 8:55-9:25, sala 225

Bińkowska Joanna

joanna.binkowska@sp2.sierakowice.pl

wychowanie fizyczne

wtorek, 15:20-16:20, sala 61

Błaszkowska Agnieszka

agnieszka.blaszkowska@sp2.sierakowice.pl

pedagog szkolny

poniedziałek, środa, 7:30-8:00, sala 315

Bronk Natalia

natalia.bronk@sp2.sierakowice.pl

nauczanie wczesnoszkolne, logopeda

wtorek, 9:30-10:30, sala 116

Budzanowska Anna

anna.budzanowska@sp2.sierakowice.pl

język angielski

środa, 15:25-16:25, sala 224/225

Cierocka Ewelina

ewelina.cierocka@sp2.sierakowice.pl

matematyka

piątek, 14:35-15:35, sala 26

Drywa Danuta

danuta.drywa@sp2.sierakowice.pl

język niemiecki

wtorek, 7:00-8:00, sala 230

Forycka Róża

roza.forycka@sp2.sierakowice.pl

wychowanie przedszkolne, logopeda

wtorek, 10:30-11:30, sala 116

Garska-Bonicka Marzena

marzena.garska-bonicka@sp2.sierakowice.pl

matematyka

wtorek, czwartek, 7:30-8:00, sala 34

Gierszewska Dorota

dorota.gierszewska@sp2.sierakowice.pl

wychowanie przedszkolne

wtorek, 8:30-9:30, sala 208

Glińska Ewa

ewa.glinska@sp2.sierakowice.pl

nauczanie indywidualne

poniedziałek, 13:45-14:35, pokój nauczycielski

Grabowska Jadwiga

jadwiga.grabowska@sp2.sierakowice.pl

język polski, historia

środa, 13:35-14:35, sala 126

Jankowska Żaneta

zaneta.jankowska@sp2.sierakowice.pl

edukacja wczesnoszkolna

piątek, 7:45-8:45, sala 6

Jaroszewska Karina

karina.jaroszewska@sp2.sierakowice.pl

język polski

czwartek, 9:15-9:45, 14:30-15:00, sala 125

Jereczek Anna

anna.jereczek@sp2.sierakowice.pl

język regionalny – kaszubski

piątek, 9:00-10:00, sala 7

Kolka Dariusz

dariusz.kolka@sp2.sierakowice.pl

wychowanie fizyczne

poniedziałek, 15:30-16:30, sala 61

ks. Kreft Daniel

daniel.krefta@sp2.sierakowice.pl

religia

czwartek, 9:45-10:45, sala 33
1 i 3 tydzień miesiąca

Kostuch Małgorzata

malgorzata.kostuch@sp2.sierakowice.pl

matematyka, informatyka, język regionalny – kaszubski

poniedziałek, 14:35-15:35, sala 32

Kuchta Wiesława

wieslawa.kuchta@sp2.sierakowice.pl

język polski

środa, 12:30-13:30, sala 125

Kuczkowska Wioletta

wioletta.kuczkowska@sp2.sierakowice.pl

muzyka, plastyka

piątek, 14:35-15:35, sala 226

Labuda Natalia

natalia.labuda@sp2.sierakowice.pl

religia

środa, 7:00-8:00, sala 116

Labudda Izabela

izabela.labudda@sp2.sierakowice.pl

edukacja wczesnoszkolna

czwartek, 10:30-11:30, sala 361

Leszczyńska Hanna

hanna.leszczynska@sp2.sierakowice.pl

edukacja wczesnoszkolna, logopeda

piątek, 11:30-12:30, sala 215

Lewandowski Maciej

maciej.lewandowski@sp2.sierakowice.pl

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

środa, 16:15-17:15, sala 61

Maszke Magdalena

magdalena.maszke@sp2.sierakowice.pl

wychowanie przedszkolne

wtorek, 7:30-8:30, pokój nauczycielski

Michna Paweł

pawel.michna@sp2.sierakowice.pl

wychowanie fizyczne

wtorek, 15:20-16:20, sala 61
1 i 3 tydzień miesiąca

Mielewczyk Bożena

bozena.mielewczyk@sp2.sierakowice.pl

edukacja wczesnoszkolna

środa, 7:45-8:45, sala 115

Młyńska Marieta

marieta.mlynska@sp2.sierakowice.pl

wychowawca świetlicy, przyroda, geografia

wtorek, 11:35-12:35, pokój nauczycielski

Nieleszczuk Łukasz

lukasz.nieleszczuk@sp2.sierakowice.pl

wychowanie fizyczne

poniedziałek, 16:00-17:00, sala 61

Paracka Edyta

edyta.paracka@sp2.sierakowice.pl

logopeda

czwartek, 15:20-16:20, sala 209

Piasecka Anna

anna.piasecka@sp2.sierakowice.pl

technika, informatyka

środa, 10:30-11:30, sala 32

Piotrowska Eliza

eliza.piotrowska@sp2.sierakowice.pl

język polski

czwartek, 9:45-10:45, sala 225

Płotka Małgorzata

malgorzata.plotka@sp2.sierakowice.pl

język polski

wtorek, 7:45-8:45, sala 130

Płotka Wiesława

wieslawa.plotka@sp2.sierakowice.pl

pedagog szkolny

poniedziałek, 7:00-8:00, sala 367

Pranczk Aleksandra

aleksandra.pranczk@sp2.sierakowice.pl

edukacja wczesnoszkolna

piątek, 11:30-12:30, sala 216

Ragan Elżbieta

elzbieta.ragan@sp2.sierakowice.pl

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek, 11:30-12:30, sala 117

Rompa Wioleta

wioleta.rompa@sp2.sierakowice.pl

wychowanie przedszkolne

poniedziałek, 10:45-11:15, sala 67
wtorek, 12:00-12:30, sala 67

Ros Mariusz

mariusz.ros@sp2.sierakowice.pl

informatyka

środa, 7:10-7:40, sala 8
piątek, 7:30-8:00, sala 8

Sildatk Witold

witold.sildatk@sp2.sierakowice.pl

historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

czwartek, piątek, 7:30-8:00, sala 225

Spręga Rajmund

rajmund.sprega@sp2.sierakowice.pl

fizyka

środa, piątek, 7:30-8:00, sala 225/232

Stencel Izabela

izabela.stencel@sp2.sierakowice.pl

edukacja wczesnoszkolna

wtorek, 7:55-8:55, sala 207

Syldatk Emilia

emilia.syldatk@sp2.sierakowice.pl

matematyka

wtorek, 7:55-8:55, sala 33

Szczypior Anita

anita.szczypior@sp2.sierakowice.pl

język angielski

czwartek, 7:00-8:00, sala 32

Szczypior Klaudia

klaudia.szczypior@sp2.sierakowice.pl

język angielski

poniedziałek, 12:25-13:25, sala 33

Warska Joanna

joanna.warska@sp2.sierakowice.pl

chemia

poniedziałek, 7:20-8:20, sala 230

Tandek Mirosława

miroslawa.tandek@sp2.sierakowice.pl

historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

czwartek, piątek, 7:30-8:00, sala 26

Wenta Milena

milena.wenta1@sp2.sierakowice.pl

edukacja wczesnoszkolna

środa, 7:45-8:45, sala 108

Węsierska Anita

anita.wesierska@sp2.sierakowice.pl

edukacja wczesnoszkolna

piątek, 8:55-9:40, sala 116

Węsiora Grażyna

grazyna.wesiora@sp2.sierakowice.pl

język angielski

środa, 12:25-13:25, sala 225

Wica Beata

beata.wica@sp2.sierakowice.pl

bibliotekarz

poniedziałek, 15:00-16:00, sala 359

Wierzba Ewa

ewa.wierzba@sp2.sierakowice.pl

biologia

poniedziałek, 14:00-15:00, sala 313

Ziemann Tomasz

tomasz.ziemann@sp2.sierakowice.pl

język niemiecki

poniedziałek, 14:00-15:00, sala 316