Na tej stronie znajdziecie Państwo informacje o składzie Rady Rodziców oraz składach Rad Klasowych. Kontaktować możecie się Państwo za pomocą dziennika elektronicznego poprzez panel Wiadomości.

Skład Rady Rodziców i dane kontaktowe

Rada Rodziców

1. Magdalena Brzeska – przewodnicząca
2. Aleksandra Damaszk – zastępca
3. Adriana Wróblewska – sekretarz
4. Wiesława Fularczyk – skarbnik

Komisja Rewizyjna

1. Iwona Mielewczyk – przewodnicząca
2. Renata Mejna – członek komisji
3. Jolanta Myszk – członek komisji

Dane do wpłaty składek

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2
im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach
ul. Spacerowa 14, 83-340 Sierakowice

Skład Klasowych Rad Rodziców

Oddział 4/5-latków

Martyna Szwaba
Justyna Grzenkowicz
Renata Piotrowska

Oddział 0a

Edyta Deeg
Anna Penk
Wioleta Gojtowska

Oddział 0b

Aleksandra Kuczkowska
Wiesława Fularczyk
Beata Laska

Oddział 0c

Anna Mucha
Joanna Czaja
Jagoda Puzdrowska

Klasa 1a

Renata Mejna
Krystian Wolski
Sylwia Labuda

Klasa 1b

Magdalena Osipów-Piepiórka
Sylwia Reclaw
Jolanta Myszk

Klasa 1c

Hiacynta Łangowska
Martyna Berenthal
Paulina Walkusz

Klasa 1d

Anna Sobocińska-Witowska
Dorota Kierznikiewicz
Ola Gnyba

Klasa 2a

Wiesława Fularczyk
Anna Mucha
Marlena Bach

Klasa 2b

Izabela Labudda
Izabela Choszcz
Lucyna Skrzypkowska

Klasa 2c

Iwona Mielewczyk
Beata Kuchta
Arleta Woźniak

Klasa 3a

Magdalena Brzeska
Sabina Brzeska
Dorota Skierka

Klasa 3b

Katarzyna Białk
Julianna Radowska
Magdalena Formella

Klasa 3c

Karolina Białk
Anna Konopacka
Bernadeta Joskowska

Klasa 3d

Aleksandra Kobiela
Kamila Konkel
Barbara Wenta

Klasa 4a

Alicja Gosz
Agnieszka Woźniak
Dominika Formela

Klasa 4b

Elżbieta Czaja
Wioletta Szczodrowska
Emilia Głodowska

Klasa 4c

Dorota Król-Deik
Barbara Kempa
Lucyna Formela

Klasa 5a

Wiesław Karkusiewicz
Katarzyna Miotk
Leszek Miotk

Klasa 5b

Justyna Kiedrowska
Mirosława Treder
Kinga Penk

Klasa 5c

Małgorzata Konopacka
Weronika Kąkol
Natalia Piask

Klasa 5d

Beata Miotk
Monika Makurat
Magdalena Król

Klasa 6a

Michalina Lejkowska
Magdalena Pobłocka
Alicja Koss

Klasa 6b

Aleksandra Damaszk
Ewa Grzenkowicz
Anna Konopacka

Klasa 7a

Iwona Mielewczyk
Iwona Labuda
Joanna Spretke

Klasa 7b

Adriana Wróblewska
Karina Wenta
Magdalena Bronk

Klasa 7c

Alicja Czaja
Bożena Sildatk
Joanna Penk

Klasa 8a

Aleksandra Zakrzewska
Iwona Mielewczyk
Kamila Miotk

Klasa 8b

Gabriela Koniarska-Deyk
Alicja Gosz
Magdalena Bruniecka

Klasa 8c

Renata Trepczyk
Adam Julke
Justyna Penk