Na tej stronie znajdziecie Państwo informacje o składzie Rady Rodziców oraz składach Rad Klasowych. Kontaktować możecie się Państwo za pomocą dziennika elektronicznego poprzez panel Wiadomości.

Skład Rady Rodziców i dane kontaktowe

Rada Rodziców

1. Magdalena Brzeska – przewodnicząca
2. Sabina Brzeska – zastępca
3. Marta Witka – sekretarz
4. Wiesława Fularczyk – skarbnik

Komisja Rewizyjna

1. Alicja Gosz – przewodnicząca
2. Aleksandra Damaszk – członek komisji
3. Adriana Wróblewska – członek komisji

Dane do wpłaty składek

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2
im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach
ul. Spacerowa 14, 83-340 Sierakowice

Skład Klasowych Rad Rodziców

Klasa 0a

Karolina Dejk
Wioletta Maszke
Wioleta Klasa

Klasa 0b

Patrycja Kotłowska
Wioletta Bladowska
Magdalena Osipów-Piepiórka

Klasa 0c

Anna Grzenkowicz
Magdalena Brzeska
Martyna Berenthal

Klasa 0d

Agnieszka Kotłowska
Sylwia Labuda
Anna Woelke

Klasa 1a

Wiesława Fularczyk
Anna Mucha
Marlena Bach

Klasa 1b

Izabela Labudda
Katarzyna Bielicka
Izabela Choszcz

Klasa 1c

Iwona Mielewczyk
Arlena Woźniak
Klaudia Bulczak

Klasa 2a

Magdalena Brzeska
Sabina Brzeska
Dorota Skierka

Klasa 2b

Katarzyna Białk
Ewelina Andryskowska
Agnieszka Kowalska

Klasa 2c

Karolina Białk
Anna Konopacka
Sylwia Dawidowska

Klasa 2d

Aleksandra Kobiela
Kamila Konkel
Barbara Wenta

Klasa 3a

Alicja Gosz
Karina Wenta
Agnieszka Woźniak

Klasa 3b

Wioletta Szczodrowska
Magdalena Puzdrowska
Emilia Głodowska

Klasa 3c

Dorota Król-Deik
Weronika Konkel
Joanna Mielewczyk

Klasa 4a

Katarzyna Miotk
Ewelina Cygert-Wolska
Jacek Złoch

Klasa 4b

Justyna Kiedrowska
Mirosława Treder
Izabela Szczypior

Klasa 4c

Małgorzata Konopacka
Adriana Płotka
Weronika Konkel

Klasa 4d

Beata Biotk
Aleksandra Zakrzewska
Magdalena Król

Klasa 5a

Marta Witka
Emilia Kwiatkowska
Barbara Tutkowska

Klasa 5b

Aleksandra Damaszk
Ewa Grzenkowicz
Wiesława Lejk

Klasa 6a

Iwona Mielewczyk
Magdalena Bruniecka
Sylwia Plaga

Klasa 6b

Adriana Wróblewska
Karina Wenta
Daniel Goyke

Klasa 6c

Ewelina Majna
Danuta Szynszecka
Wojciech Głodowski

Klasa 7a

Dorota Król-Deik
Iwona Mielewczyk
Lucyna Formela

Klasa 7b

Aneta Wenta
Alicja Gosz
Gabriela Koniarska-Deyk

Klasa 7c

Joanna Gniba
Tadeusz Kwiatkowski
Danuta Ramczyk

Klasa 8a

Sylwia Stencel
Katarzyna Bielawa
Wiesława Fularczyk

Klasa 8b

Elżbieta Czaja
Anita Teclaf
Emilia Smardzewska