2023.02.09 Bal karnawałowy klas (1)
Uczniowie Wydarzenia

Zabawa karnawałowa klas IV i V

W czwartek 9 lutego 2023 roku dla uczniów klas IV i V odbyła się zabawa karnawałowa. Tego dnia sala nr 70 zamieniła się w piękną klasę balową. Salę przyozdobiliśmy przeróżnymi serpentynami, balonami, serduszkami. Zjawiskowy wygląd wprowadził nas w wesoły nastrój, a wspaniałe animatorki z klasy 7a i 7b zachęciły nas do wspólnej zabawy. Przebraliśmy się w kolorowe stroje i bawiliśmy się świetnie przy dźwiękach nowoczesnej muzyki. Animatorki urozmaicały zabawę ciekawymi układami tanecznymi, pląsami, tańcami w parach. Było super! Humory dopisywały. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni. Nawet zrobiliśmy ogromne wrażenie na starszych kolegach i koleżankach. Wykonaliśmy sobie zdjęcia w karnawałowych przebraniach. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znowu będziemy się tak świetnie bawić.

Laura i Nadia z klasy IVd