20180130_125350
Szkoła Promująca Zdrowie Wycieczki

Wyjazd na kręgle

Podczas ferii zimowych 30 stycznia uczniowie klasy I i IV Szkoły Podstawowej wraz
z opiekunami p. Bożeną Mielewczyk i p. Natalią Bronk wzięli udział w wycieczce do kręgielni w hotelu Kiston. Uczniowie mieli możliwość poznania sposobów aktywnego spędzania czasu wolnego.
W kręgielni dostępne były 4 tory oraz stół bilardowy i piłkarzyki. Większość dzieci po raz pierwszy grała w prawdziwe kręgle. Uczniowie zostali zapoznani z zasadami gry, które okazały się bardzo proste. Nawet najmłodsi świetnie sobie radzili. Współzawodnictwo w czasie gry, okazało się świetną zabawą. Oprócz kręgli uczniowie grali w bilard, choć było to znacznie trudniejsze. Trzy godziny zabawy szybko minęły. Dla  dzieci była to bardzo przyjemna forma relaksu.

Powiązane artykuły :