Rok-szkolny-2021-2022-baner
Informacje Wydarzenia

Witamy w roku szkolnym 2021/2022

Nowy rok szkolny rozpoczął się podobnie jak ostatni, niestety z ograniczeniami w związku z koronawirusem. Nie mieliśmy okazji spotkać się wspólnie w hali sportowej na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego.

Dlatego w tym miejscu chcielibyśmy przedstawić nowych pracowników naszej szkoły.

Pani Aleksandra Rozestwińska będzie uczyć religii, pani Anita Węsierska będzie prowadzić edukację wczesnoszkolną, pani Wioleta Rompa będzie pracować z 4/5-latkami, a wspomagać ją będzie pani Wioleta Nastała jako pomoc nauczyciela, natomiast edukację przedszkolną prowadzić będzie pani Jolanta Gawin.

Ponadto zmiany nastąpiły w sekretariacie szkoły, ponieważ po 6 latach współpracy żegnamy panią Dorotę Rychert i dziękujemy za pomoc oraz wiele wspólnych doświadczeń. Witamy natomiast panią Justynę Sikorę, która będzie razem z panią Bernadetą Bronk zarządzać sekretariatem i wspomagać nas w pracy administracyjnej.

Witam wszystkich uczniów, witamy nauczycieli i pracowników szkoły w nowym roku szkolnym 2021/2022 i życzymy samych sukcesów.

Powiązane artykuły :