VI Rejonowy Konkurs Kolęd 2019 (13)
Konkursy Muzyka

VI Rejonowy Konkurs Kolęd i Piosenek Wielojęzycznych

We wtorek 15.01.2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach: Ania Cyperska z klasy 3c, Paulina Wojcieszak z klasy 3c, Julia Błonk z klasy 8b oraz Tobiasz Wenta z klasy 3d wzięli udział w VI Rejonowym Konkursie Kolęd i Piosenek Wielojęzycznych w Stężycy. Kolejny raz zdobyliśmy uznanie Jury i znaleźliśmy się na II miejscu w kategorii gimnazjum. Wykonaliśmy piosenkę „Mary, did you know” w języku angielskim z towarzyszeniem akompaniamentu na akordeonie i skrzypcach.

Utwór konkursowy zaprezentujemy również na Koncercie Bożonarodzeniowym w naszej szkole w niedzielę 20.01.2019 roku godz.15:00. Na to wydarzenie szczególnie gorąco zapraszamy wszystkich, zwłaszcza naszych rodziców, grono pedagogiczne oraz gości.

 /Nauczyciel muzyki: Wioletta Kuczkowska/

 

Powiązane artykuły :