Ostoja
Akcje charytatywne Uczniowie

Pomoc dla Ostoi

Klasa VIII B, jako organizatorzy akcji „Pomoc dla Ostoi”, bardzo dziękują wszystkim uczniom, którzy włączyli się do pomocy dzikim zwierzętom. Zebraliśmy duże ilości ręczników papierowych , gazet, pościeli,  jednorazowych rękawiczek i strzykawek,bandaży oraz karmy dla zwierząt.  Wszystkie te artykuły zostały przewiezione już  do Pomorskiego Ośrodka Rehabiltacji Dzikich Zwierząt „Ostoja”, który znajduje się w miejscowości Hejtus koło Pomieczyna.

Dla wszystkich uczniów biorący udział w akcji na ręce p. Iwony Andraszewicz  zostało przekazane pisemne podziękowanie od   pracowników Ostoii, podziękowanie  zostało również umieszczone na profilu FB tego ośrodka.

Szczególne podziękowania należą się uczniom klas „0”,I, II oraz IV i V, ponieważ to oni właśnie byli najaktywniejsi podczas tej akcji.  Poza darami dla zwierząt przesłali również kolorowe  liściki z pozdrowieniami i wyrazami wdzięczności dla opiekunów zwierząt.

/Uczniowie klasy VIIIB  z wychowawcą/

Powiązane artykuły :