oboz-jezykowy
Informacje Języki obce Wycieczki

Obóz językowy dla uczniów klas 4-6

Zapraszamy uczniów klas 4-6 do wzięcia udziału w obozie językowym EuroWeek – Szkoła Liderów, który odbędzie się w dniach od 17 do 21 maja 2023 r. na terenie gminy Bystrzyca Kłodzka. Koszt wyjazdu to 790 zł/osoba.

Program EuroWeek – Szkoła Liderów jest specjalnym projektem edukacyjnym, który oprócz podnoszenia kompetencji językowych młodych ludzi, pragnie rozwijać ich zdolności interpersonalne i analityczne, jak również dziecięcą kreatywność. Zajęcia będą prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier i zabaw symulacyjnych przez szkoleniowców Fundacji EuroWeek.

Tematyka zadań:

• Dlaczego język angielski jest taki ważny? – warsztaty;
  • Tradycyjne pieśni i tańce wolontariuszy;
  • Gry rozwijające pracę w grupie;
  • Zadania rozwijające prezentację oraz sprawności językowe;
  • Warsztaty kreatywności;
  • Opowiadamy historyjki;
  • Prezentacje krajów;
  • Zajęcia na świeżym powietrzu.

Zapisy
przyjmuje pani Grażyna Węsiora do 30 marca 2023 r. Podczas zapisów należy wpłacić zaliczkę w kwocie 100 zł. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Maksymalna ilość uczestników obozu to 45 osób.

Serdecznie zapraszamy!