szkola odkrywcow talentow
Informacje Szkoła Promująca Zdrowie Uczniowie

Nasza szkoła odkrywa talenty!

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła uzyskała prestiżowy tytuł “Szkoły Odkrywców Talentów” (jako jedna z 23 szkół w Polsce oraz 3 w województwie pomorskim). Jest on potwierdzeniem, że  SP2 w znaczącym stopniu przyczynia się do odkrywania, wspierania zdolności, zainteresowań oraz uzdolnień dzieci i młodzieży w zakresie przedmiotowym sportowym, artystycznym, technicznym, a także społecznym.

Drodzy nauczyciele i uczniowie jesteśmy z Was bardzo dumni! Taki tytuł można osiągnąć tylko przy poświęceniu niemałej ilości swojego wolnego czasu, wytrwałej wspólnej pracy na linii nauczyciel-uczeń oraz w nadziei i z wiarą we własne siły, że wasz wysiłek może (choć wcale nie musi) przynieść sukces.

Powiązane artykuły :