2022.12.06 Mikołajki P-3
Uczniowie Wydarzenia

Mikołajki

Mikołajki, to dzień pełen radości i zabawy. Nie inaczej było w “dwójce”, gdzie mięliśmy nie tylko inwazję Mikołajów ale i atrakcji sportowych. Całość zwieńczył mecz siatkówki nauczyciele kontra uczniowie. To właśnie młode pokolenie pokonało belfrów 2:1.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten dzień stał się dla nas wyjątkowy.

W naszej szkole mikołajki już na stałe wpisały się w kalendarz szkolnych wydarzeń. W tym roku również z tejże okazji nie zabrakło śmiechu i radości. We wtorek 6 grudnia 2022 r. uczniowie klas 1-3 oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w Turnieju Mikołajkowym. Ubrani na czerwono, z mikołajkowymi czapkami zebrali się na hali sportowej.

Celem spotkania było nie tylko wprowadzenie dzieci w świąteczny nastrój, ale przede wszystkim wyzwalanie aktywności ruchowej poprzez wspólne zabawy, wyrabianie zasad ,,zdrowej” rywalizacji oraz upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci w młodszym wieku. Oprócz konkurencji sportowych takich jak: skoki w workach, toczenie piłki, czy wyścigi z woreczkiem, dzieci wspólnie układały i kolorowały świąteczne puzzle. Wszystkim towarzyszyła świąteczna muzyka. Po turnieju na każdą klasę czekała słodka niespodzianka.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Tego dnia klasa 4b i 4d odwiedziła Bytów. Poznawali historię Pomorza, zamku krzyżackiego,a na deser szaleństwo na basenie  ?‍♀️??