2019 Między nami kobietkami (1)
Spotkania Szkoła Promująca Zdrowie

Między nami kobietkami

W piątek 15 listopada 2019 r. w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty dla dziewcząt klas VI pt: ,,Między nami kobietkami’’. Zajęcia poprowadziła p. Ewa Włodarska, omawiając okres dojrzewania u dziewczyn. Opowiedziała między innymi jakie zmiany w ciele i psychice zachodzą w tym trudnym czasie dla dziewcząt, a także wyjaśniła jak dbać o higienę oraz jak radzić sobie w różnych sytuacjach. Podała też różne wskazówki, które z pewnością warto zapamiętać. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze, a p. Ewa profesjonalnie i w przystępny sposób wszystko wytłumaczyła. Na koniec każda dziewczyna dostała sekretny prezencik, który zawierał środki higieniczne.

/Jagoda Jażdżewska VI c/

 

 

Powiązane artykuły :