IMG_2161
Uczniowie Wydarzenia

Konkurs na nowe logo szkoły rozstrzygnięty

Konkurs na nowe logo Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego został rozstrzygnięty. Dzisiaj o godzinie 18:00 w auli szkoły spotkali się przedstawiciele rodziców, nauczycieli, nowo wybrany samorząd uczniowski, dyrekcja szkoły, a także absolwenta gimnazjum i zarazem współautorka logo tejże szkoły, pani Ewelina Telega.

Komisja w tym składzie obradowała do godziny 19:00 i dwuetapowo wybrała logo opracowane przez Nelę Wentę z klasy 4b. Ponadto na uwagę zasłużyła praca Karoliny Szulist z klasy 3a, która zajęła miejsce II. Na trzecim miejscu znalazły się prace Kamili Lewny z klasy 3d oraz Wiktorii Leman z klasy 3b. Na wyraźną prośbę absolwentki pierwszego rocznika byłego gimnazjum, pani Eweliny Telegi, wyróżniono również pracę Mikołaja Puzdrowskiego z klasy 1b.

Gratulujemy autorom wszystkich prac! Dziękujemy za włożony wysiłek i przemyślane propozycje. Ostatecznie praca Neli zostanie przekazana firmie graficznej, która na jej podstawie opracuje wersję elektroniczną nowego logo szkoły, modyfikując wersję oryginalną tak, by była zgodna z zasadami dotyczącymi stosowania logotypów.

Powiązane artykuły :