9 giełda szkół 2019 (46)
Informacje Uczniowie

IX Gminna Giełda Szkół

26 marca 2019r. odbyła się w naszej szkole IX GMINNA GIEŁDA SZKÓŁ PONADGIMNAZJLANYCH I PONADPODSTAWOWYCH. Odwiedzili nas przedstawiciele wielu szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych z powiatu kartuskiego, lęborskiego, słupskiego i starogardzkiego. Gościliśmy również przedstawicieli Urzędu Pracy w Kartuzach oraz Cechu Rzemiosł Różnych. Wszyscy zaprezentowali kreatywne stoiska oraz bogatą ofertę edukacyjną  na rok szkolny 2019/2020. Młodzież klas trzecich gimnazjum oraz ósmych szkoły podstawowej z terenu Gminy Sierakowice aktywnie uczestniczyła w giełdzie, dopytując przedstawicieli szkół o zasady rekrutacji oraz możliwości dalszego rozwoju.

Warto zaznaczyć, że ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko ZSP w Przodkowie, na którym można było skosztować przepysznych gofrów, pieczonych na miejscu.

Dziękujemy za to, że mogliśmy gościć w naszych progach ludzi, którym bliska sercu jest przyszłość młodego pokolenia i szeroko pojętej  kariery.

/Organizatorzy: Wiesława Płotka, Marieta Konkol/

 

Powiązane artykuły :