2022.11.03 Dzień Postaci z bajek (19)
Uczniowie Wydarzenia

Dzień Postaci z Bajek

W Dniu Postaci z Bajek najbardziej podobała nam się dyskoteka kostiumowa. Wszyscy tak pięknie wyglądali i fajnie się bawili. Hitem imprezy była piosenka „Witajcie w naszej bajce”, którą wspólnie śpiewaliśmy.

Nadia Pobłocka i Nadia Białk z klasy 2b

W Dniu Postaci z Bajek podobały nam się kostiumy dzieci. Niespodzianką był teatrzyk „Czerwony Kapturek”. Super była muzyka i zabawa z kolegami i koleżankami.

Amelia i Dominik Formela z klasy 2d

Dzień Ulubionej Postaci z Bajki odbył się w naszej szkole dnia 3 listopada. Był to super dzień. Uczniowie przebrali się za  swoich ulubionych bohaterów bajek. W hali sportowej odbyły się różne zabawy i tańce. Można było wybawić się na całego???. Bardzo podobało nam się przedstawienie w pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu nauczycieli i uczniów. W klasie rozwiązywaliśmy różne zagadki i łamigłówki oraz kolorowaliśmy wróżkę.

Nicola Spirydowicz i  Blanka Labudda, kl. III b

Z Dnia Postaci z Bajek zapamiętałem to jak bawiliśmy się i tańczyliśmy z kolegami na sali gimnastycznej. Tego dnia miałem ubrane koszulkę z Myszką Miki. Najbardziej podobał mi się teatrzyk w którym brał udział Czerwony Kapturek. Teatrzyk podobał mi się, ponieważ brała w nim udział moja Pani.

Marcin Zieman z klasy 2d