2020.10.14 Dzień Edukacji Narodowej (14)
Nauczyciele Uczniowie Wydarzenia

Dzień Edukacji Narodowej

Dziś nasze wielkie, wspólne Święto Edukacji. Z tej okazji przekazujemy życzenia od przewodniczącej Rady Rodziców, Samorządu Uczniowskiego oraz dyrektora szkoły Krzysztofa Andryskowskiego.

Drodzy uczniowie,
dziękujemy serdecznie za wszelką życzliwość i życzenia! W sposób szczególny kierujemy słowa wdzięczności ku grupie teatralnej “Miotła”, która przygotowała kabaret pt. “Wywiadówka”. Pomysłodawczynią i osobą nadzorującą pracę nad scenariuszem była Zosia Zakrzewska, która wcieliła się w postać wychowawcy Stanisława Bąka. Uczniowie wcielający się w role rodziców, to: Zuzia Mielewczyk, Jędrzej Beker, Marysia Głodowska, Kinga Piask, Natalia Penk, Kornelia Sikorska,  Natalia Labuda, Kinga Formela, Ola Klein i Eliza Kolka. Opiekę nad grupą sprawuje pani Małgorzata Płotka.

/pracownicy SP2/

Powiązane artykuły :