2023.04.16 Finał ogólnopolski (4)

Odyseusze w Finale Ogólnopolskim

Mamy 1️⃣. MIEJSCE i 4️⃣. MIEJSCE w Ogólnopolskim Finale Odysei Umysłu w problemie “Twoja Troja”! ???
Dziękujemy rodzicom za obecność na konkursie i gali, a także wszystkim którzy przesyłali nam wirtualne kciuki! ✊
Gratulujemy naszym Juniorom – GENIALNEGO DINOwystępu ?❗️
Odyseja Umysłu – dziękujemy za rozbudzanie kreatywności naszych uczniów.
2023.04.13 Odyseuzsze (2)

Odyseusze w akcji

Nasi uczniowie są na ostatniej prostej przed ogólnopolskim finałem konkursu “Odyseja Umysłu”. Trwają ostatnie przygotowania i próby. Trzymajcie za nich kciuki. ✊
Wstęp na występy jest otwarty, a terminy możecie zobaczyć na załączonej grafice.
W tym roku dwie drużyny mierzą się z problemem “Twoja Troja”, zaś najmłodsi pokażą “Dinusie na defiladzie”.
Udział w finale ogólnopolskim możliwy jest dzięki wsparciu Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach, Towarzystwa Przyjaciół Ucznia “Horyzont” w Sierakowicach oraz rodziców odyseuszy.
Odyseja2019region

Nasi Odyseusze na Finale Ogólnopolskim Odysei Umysłu!

W tegorocznej edycji Odysei Umysłu wzięły udział trzy drużyny z Sierakowic – znana już z poprzednich lat grupa Starsza, nowoutworzona Młoda Klasyka oraz Juniorki. Grupy konkursowe mają w tym roku za zadanie zabrać nas do Pracowni Leonarda da Vinci, gdzie mistrz renesansu rozwiązuje nietypowy problem i tworzy niesamowity wynalazek, który później zostaje skrytykowany i porzucony. Małe Juniorki odbywają podróż do Muzeum Marzeń Sennych, gdzie Przewodnik prezentuje tajemnicze eksponaty, a mieszka tam pewien Szalony Artysta. Wszyscy pokazali prawdziwą klasę na Etapie Rejonowym, a obie drużyny konkursowe dostały się do Finału Ogólnopolskiego, gdzie powalczą o Mistrzostwo Polski!

Gorąco wszystkich zapraszamy w ostatni marcowy weekend nad morze, gdzie będzie można kibicować Starszym i Młodszym Odyseuszom z Sierakowic w zmaganiach konkursowych z najlepszymi drużynami z całej Polski. Finał Odysei Umysłu odbędzie się 30-31 marca w Centrum Experyment w Gdyni.

28. OGÓLNOPOLSKI FINAŁ ODYSEI UMYSŁU
DZIEŃ 2: NIEDZIELA | PROBLEM 3 | SCENA 2 – SALA D

GRUPA STARSZA występ o 9:50*

28. OGÓLNOPOLSKI FINAŁ ODYSEI UMYSŁU
DZIEŃ 2: NIEDZIELA | PROBLEM 3 | SCENA 5 – SALA KORALOWA

GRUPA MŁODSZA występ o 13:10*

*Organizator konkursu zaznacza, że harmonogram występów może ulec zmianom.

Napisali o nas:

o4

Odyseja Umysłu – rusza nabór

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmikiem podsuwającym działania naszych Odyseuszy w minionym roku szkolnym.