27.03 English Fun
Języki obce Konkursy

English Fun

27 marca 2019 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VII Gminnym Konkursie Języka Angielskiego ENGLISH FUN, który odbywał się w Szkole Podstawowej w Mojuszu. Czterech uczniów naszej szkoły – po jednym uczestniku z klasy czwartej, piątej, siódmej i ósmej przystąpiło do napisania testu sprawdzającego wiedzę gramatyczno – leksykalną oraz kulturoznawczą. Wyniki testów pokazały, że w niektórych przypadkach konieczna będzie dogrywka. Po ostatecznych rozgrywkach wreszcie ogłoszono wyniki i okazało się, że każdy z reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach wywalczył nagrodę. Szymon Polejowski z klasy IVc zdobył wyróżnienie, Jan Deik z klasy Va wywalczył miejsce drugie, Szymon Koszałka z klasy VIIIa uplasował się na miejscu trzecim. Natomiast Zuzanna Ziemann, która reprezentowała klasy siódme, po zaciętej dogrywce zdobyła miejsce pierwsze.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na kolejnych konkursach!

/Jolanta Śledź/