• To wydarzenie minęło.

Góra Grosza

• Termin
    11 grudnia 2019 - 3 stycznia 2020

Rozpoczęła się wielka akcja zbierania monet groszowych, organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom. Fundusz Góra Grosza przeznaczony jest na zakup rzeczy codziennego użytku, przedmiotów dla dzieci z domów dziecka, rodzin zastępczych.

Akcja zbierania grosików trwa do 03.01.2020r. Posegregowane monety  prosimy umieszczać w oddzielnych woreczkach lub słoikach (np. wszystkie 1 gr umieszczamy w jednym woreczku, w drugim wszystkie 2gr, itd.), zliczając ich ilość i wartość. Do każdego woreczka proszę włożyć kartkę, wpisując na niej ile monet jest w woreczku oraz ich całkowitą wartość.  Tak zebrane pieniążki przynosimy wychowawcy do 3 stycznia 2020r.

Każdy uczeń może pomóc, począwszy od zerówki po ósmoklasistę.
Liczymy na Wasze wsparcie i udział w akcji Góra Grosza.

/szkolni koordynatorzy Ewelina Cierocka, Marzena Garska- Bonicka, Małgorzata Kostuch/