• To wydarzenie minęło.

26. FINAŁ WOŚP

• Termin
    14 stycznia 2018

Zbliża się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego grania.

Kiedy???
14.01.2018
Gdzie???
Na hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach (dawne gimnazjum).

W programie artystyczno-sportowym między innymi:
13:30 — Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Sierakowice pod kierownictwem kapelmistrza Marcina Malesy.
13:45 — Zespół Black Dance z trenerką Martyną Łęcką.
14:00 — Mini Turniej Piłki Nożnej Juniorów organizowany przez kluby sportowe gminy Sierakowice.
15:00 — Grupa tancerzy ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Sierakowicach trenująca pod kierunkiem instruktorów Profesjonalnej Szkoły Tańca El’Dance.
15:30 — Pokaz koszykarski „Baciki w akcji” w wykonaniu najmłodszych zawodników Klubu Sportowego BAT Sierakowice.
16:00 — Wspólne zdjęcie 50 wolontariuszy kwestujących podczas 26. Finału WOŚP.
16:10 — Mateusz Pawelczyk zaśpiewa utwory „Nad przepaścią” i „Na chwilę”.
16:20 — Masz gitarę? Weź udział w „Gitarowym zawrocie głowy”. Ustanawiamy rekord wspólnego grania na gitarze wośpowego hymnu pod kierunkiem Mariety Konkol i Adriana Klawikowskiego.
16:45 — Pokaz kickboxingu i MMA z Kaszubskiego Centrum Sportów Walki z Kartuz.

W programie zaplanowano również:
Licytacje plakatu KSW 40 z Dublina z podpisami uczestników, koszulki Marcina Gortata
z autografem, rękawic Przemysława Salety oraz gadżetów orkiestrowych.
Pokaz morsowania na placu przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sierakowicach.
Lajko-BAT czyli Wielka Maszyna Świątecznej Pomocy zamieniająca polubienia w złotówki.
Fotobudkę, do której zaprasza Mateusz Treder.
Wypieki Młodych Kucharzy przygotowane przez młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach.

Plakat informacyjny do pobrania WOŚP 2018