Spotkanie dla rodziców przedszkolaków

Spotkanie z rodzicami dzieci 4-5-letnich

W roku szkolnym 2021/2022 powstanie w naszej szkole oddział przedszkolny dla dzieci 4-5-letnich. W związku z tym przygotowaliśmy garść informacji, które pozwolą rodzicom tych dzieci zorientować się, jakie plany związane z powstaniem tego oddziału mamy na najbliższe tygodnie .

Dnia 31 maja 2021 r. o godzinie 18:00 w auli Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach odbędzie się spotkanie dyrekcji szkoły z rodzicami dzieci, które w roku szkolnym 2021/2022 będą uczęszczały do oddziału przedszkolnego dla 4-5-latków.

Załączamy dwa druki, które należy wypełnić i dostarczyć do sekretariatu szkoły:

1. Potwierdzenie woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego – do 7 czerwca 2021 r.
  2. Kwestionariusz kandydata do oddziału przedszkolnego dla 4-5-latków – do 30 czerwca 2021 r.

Dnia 19 sierpnia 2021 r. o godz. 18:00 w auli szkoły odbędzie się kolejne spotkanie, na którym rodzice poznają kadrę, która będzie pracować z dziećmi, a także najważniejsze informacje związane z bezpieczeństwem, organizacją dnia, posiłkami i wyprawką dla dziecka.

W dniach od 23 do 27 sierpnia 2021 r. zorganizowany zostanie tydzień adaptacyjny, w którym panie pracujące z dziećmi oraz dzieci wraz z rodzicami będą mieli okazję się lepiej poznać, zanim zaczną współpracować.

Marcowe spotkanie z rodzicami – zdalnie w Teams

Informujemy, że 30.03.2021 r. odbędzie się zdalne spotkanie wychowawców z rodzicami, które będzie możliwe dzięki aplikacji Teams.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z opublikowanym wcześniej harmonogramem.

Jak dołączyć do spotkania? Logowanie w dzienniku elektronicznym, następnie uruchomienie spotkania przez przeglądarkę i oczekiwanie na wychowawcę. To naprawdę proste. Jednak, aby nie było obaw, czy się powiedzie, zamieszczamy krótką instrukcję w sześciu krokach.

wywiadowka-online

Spotkanie z rodzicami po pół roku nauki – zdalnie w Teams

Informujemy, że 28.01.2021 r. odbędzie się zdalne spotkanie wychowawców z rodzicami, które będzie możliwe dzięki aplikacji Teams.

Grudniowe spotkanie z rodzicami – zdalnie w Teams

Informujemy, że 16.12.2020 r. odbędzie się zdalne spotkanie wychowawców z rodzicami, które będzie możliwe dzięki aplikacji Teams.

opieka_swiateczna_2020

Szkoła w okresie świątecznym

Drodzy rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych, jeżeli w czasie przerwy świątecznej nie macie możliwości zapewnienia opieki swoim dzieciom, to szkoła taką opiekę może zapewnić w dniach: 23, 28, 29, 30 i 31 grudnia 2020 r. Prosimy o podjęcie decyzji odnośnie opieki świątecznej do dnia 4.12.2020 r., wypełnienie załączonej poniżej deklaracji i przekazanie jej wychowawcy swojego dziecka.

Pobierz (PDF, 312KB)

Spotkanie z rodzicami – zdalnie w Teams

Informujemy, że 12.11.2020 r. odbędzie się zdalne spotkanie wychowawców z rodzicami, które będzie możliwe dzięki aplikacji Teams.

Pobierz (PDF, 515KB)

Spotkanie z rodzicami (1)

Spotkanie z rodzicami – zmiana terminu

Szanowni Rodzice, w związku z obecną sytuacją przekładamy spotkanie wychowawców z rodzicami z dnia 29.10.2020 r. na dzień 12.11 2020 r. O tym, w jakiej formie się ono odbędzie, poinformujemy Państwa wkrótce, ponieważ jest to uzależnione od trybu pracy szkoły w proponowanym terminie.

Spotkanie z rodzicami

Spotkania z rodzicami

16 września 2020 r. (środa) odbędą się spotkania z rodzicami uczniów:

• klas 0 – 1 o godzinie 16:30 w auli szkolnej (omówienie dostępu do dziennika elektronicznego), a potem spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych,
  • klas 2, 3 o godzinie 17:00 w salach lekcyjnych,
  • klas 4 o godzinie 17:00 w auli (omówienie zasad prowadzenia zajęć wychowania do życia w rodzinie), a potem z wychowawcami w salach lekcyjnych,
  • klas 5, 6, 7 i 8  o godzinie 17:30 w salach lekcyjnych.

Wykaz sal oraz nazwiska wychowawców znajdziecie Państwo tutaj.

spotkanie_rodzice_0

Spotkanie dla rodziców uczniów z oddziałów przedszkolnych

Zapraszamy na spotkanie dla rodziców uczniów oddziałów przedszkolnych, na którym omówimy najważniejsze zasady związane z funkcjonowaniem nowych uczniów w naszej szkole w roku szkolnym 2020/2021.

Spotkanie odbędzie się dnia 26.08.2020 r. o godz. 18:00 w hali sportowej.

Ważne zasady dotyczące spotkania:

• Na spotkanie może przyjść tylko jeden z rodziców (opiekunów prawnych).
  • Wymagane jest zakrycie nosa i ust oraz dezynfekcja dłoni przy wejściu do szkoły.