2020.12.03 Sekcja zapaśnicza (5)

Zapasy w SP2

W środę 25.11.2020 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Sierakowicach gdzie trenuje sekcja zapaśnicza “KS Kamienica ” – zapasy, dzieci z naszej gminy zaszczycił swoją obecnością dwukrotny złoty medalista olimpijski w zapasach Pan Andrzej Wroński. Dzieci miały możliwość porozmawiania z wielkim mistrzem a także zadania mu kilku pytań.

Sekcja zapaśnicza “KS Kamienica” składa gorące podziękowania za wszelką pomoc uzyskaną od pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 z Panem dyrektorem mgr Krzysztofem Andryskowskim na czele. Dzięki tej współpracy dzieci z naszej gminy mają możliwość kształtowania charakteru oraz sprawności fizycznej w dyscyplinie olimpijskiej jaką są zapasy. Serdecznie zapraszamy dzieciaki na nasze zajęcia. Spotykamy się dwa razy w tygodniu w poniedziałek i środę od 17:30 do 19:00.