mpotęga
Konkursy

Zakwalifikowaliśmy się do VI edycji Programu mPotęga!

W VI edycji mPotęgi zostało dofinansowane 112 projektów matematycznych spośród 525 nadesłanych z całej Polski.  Nasze dwa projekty: ,,Poszukiwacze matematyki w recyklingu”  dla klas 7- 8, ,,Matematyczne Kaszuby” dla klas 4-6 zostały wysoko ocenione przez Kapitułę Konkursu, mają szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w postaci dodatkowych 5 tys. zł na dowolny cel związany z edukacją matematyczną. W głosowaniu weźmie udział 30 najlepiej ocenionych przez Kapitułę projektów – 15 adresowanych do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych oraz 15 adresowanych do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych. Głosowanie internetowe potrwa od 17 do 30 czerwca 2019 r! W czasie głosowania każda osoba będzie mogła oddać 1 głos raz na 24 h. Wygrają dwa projekty – po jednym w każdej kategorii.

Liczymy na wasze wsparcie.

/opiekunowie projektów/

Pomóż naszym uczniom

Powiązane artykuły :