IMG_7285
Uczniowie Wydarzenia

Zakończenie roku szkolnego

Za nami uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017 / 2018. Pierwszy raz świętowaliśmy to wydarzenie z najmłodszymi uczniami naszej szkoły z oddziałów SP nr 2 (jesteśmy z Was bardzo dumni!). Nuta sentymentu pojawiła się natomiast przy podsumowaniu osiągnięć młodzieży z oddziałów gimnazjalnych. Cóż to był dla Was za rok! Mistrzowie świata, finaliści i laureaci ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów, olimpiad, turniejów. Do tego astronomiczne średnie, wyczyny sportowe, motoryzacyjne, wolontariat, ale przede wszystkim – jak brzmiało hasło tegorocznego zakończenia roku szkolnego –  “przedzieranie się, szukanie” siebie u progu dorosłości.

Zapraszamy do fotogalerii.

Nagroda dla absolwentów gimnazjum osiągających wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Powiązane artykuły :