2021.06.25 Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca,

a której nikt nie może nikomu odebrać.

/Ignacy Paderewski/

Początek i koniec. Nasze życie składa się z wielu takich momentów. Dziś uczniowie klas ósmych zamknęli w swoim  życiu etap związany z edukacją w Szkole Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone chwile. Dbajcie o siebie, poszerzajcie swoje horyzonty. Wspieramy Was i życzymy Wam powodzenia na kolejnym etapie życia, który właśnie się rozpoczyna.
Poniżej fotogaleria z dzisiejszego zakończenia.

25 czerwca 2021 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Choć te 10 miesięcy było zdecydowanie inne od tego co znamy, był to czas podczas którego wszyscy nauczyliśmy się wiele!  Od troski i empatii począwszy, po poszerzanie wiedzy przedmiotowej i zdobywanie nowych umiejętności związanych z obsługą zdalnego nauczania. Dziękujemy Wam za wytrwałość! Udało się nam przezwyciężyć trudności i ruszamy w te wakacje z myślą, że od września będziemy mogli uczyć się tak jak zawsze.

Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa, które przypomnieliście sobie w ostatnich dniach.

Tutaj możecie znaleźć ofertę Gminy Sierakowice na czas wakacji – https://sp2.sierakowice.pl/wydarzenie/wakacje-w-gminie-sierakowice/.

Zapraszamy do fotogalerii z dzisiejszych uroczystości.