XIV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego
Języki obce Konkursy Uczniowie

XIV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

XIV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego odbył się 7 marca 2018 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie. Wzięło w nim udział czterech uczniów naszej szkoły: Natalia Plaga z 3e, Karolina Szulist z 3a, Wiktoria Leman z 3b i Jonasz Mielewczyk z 3e, którzy w eliminacjach szkolnych uzyskali największą ilość punktów. Etap powiatowy konkursu składał się dwóch części: pisemnego testu oraz wypowiedzi ustnej. Pierwszy etap konkursu przeszło pomyślnie dwóch uczniów naszej szkoły – Wiktoria Leman raz Jonasz Mielewczyk. Natomiast po wypowiedziach ustnych, które polegały na opisaniu wylosowanego obrazka i odpowiedzi na pytania komisji konkursowej nasi uczniowie uplasowali się ostatecznie na miejscu 5 – Jonasz Mielewczyk oraz Wiktoria Leman na miejscu 3.

Gratulacje!

/Grażyna Węsiora/Jolanta Śledź/

Powiązane artykuły :