2024.05.28 Wycieczka do Wawy (17)
2023/2024 Wycieczki

Wycieczka do Warszawy

Uczniowie klas 6a, 6b, 6c i 5d wraz z wychowawcami pozdrawiają z wycieczki do stolicy Polski 🇵🇱. Pierwszego dnia odwiedziliśmy Łazienki Królewskie, cmentarz Powązki Wojskowe, Krakowskie Przedmieście i Stadion Narodowy. Dzisiaj zwiedziliśmy Zamek Królewski, Pałac Kultury i Nauki, Narodowe Muzeum Techniki oraz byliśmy świadkami zmiany warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza.
Mimo że wycieczka obfituje w walory edukacyjne, dostarcza nam wielu niesamowitych wrażeń i emocji… Jutro przed nami kolejne atrakcje…
Trzeci dzień wycieczki do Warszawy za nami 🙂 Spędziliśmy aktywnie czas w Centrum Nauki i Techniki Kopernik.
Jak przystało na uczniów szkoły noszącej imię Józefa Piłsudskiego, odwiedziliśmy Muzeum w Sulejówku poświęcone Marszałkowi. Nowoczesna konstrukcja galerii oraz mnogość ciekawych informacji zrobiły na nas duże wrażenie.
Zwieńczeniem pobytu w stolicy była wizyta w Sejmie RP 🇵🇱. Tu młodzież wykazała się wiedzą na temat ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, za co otrzymali pochwały od przewodnika 😊
Pełni niesamowitych wrażeń i wspomnień bezpiecznie wróciliśmy do najpiękniejszego regionu Polski – Kaszub ❤️

Powiązane artykuły :