2021.04.01 Zuchy na Wielkanoc (3)
Gromada zuchowa

W poszukiwaniu wielkanocnego zajączka

Podczas przedświątecznej zbiórki zuchowej na Teamsie zuchy otrzymały do wykonania kartę zadaniową w ramach sprawności „Baranek Wielkanocny”. Ochoczo zabrały się do realizacji świątecznych wyzwań, m.in.: ozdabiały jajka według własnego pomysłu, zaangażowały się w wiosenne porządki i przygotowania świąteczne w swoich domach, odpowiedziały na pytania związane z Wielkanocą oraz rozwiązywały łamigłówki. Po wykonaniu wszystkich zadań przesłały potwierdzenie do swoich druhen. Wielkanocny zajączek przygotował dla nich niespodziankę w postaci odznaki „Baranek Wielkanocny”, kartki z życzeniami oraz słodkości. Gratulujemy zuchom kolejnej sprawności. BRAWO!!! Z okazji świąt wielkanocnych życzymy, aby nastrój tych świąt przybranych wiosenną radością i beztroską, utrwalił się w Waszych sercach na długi czas i pozostał z Wami także w poświątecznej codzienności. CZUWAJ! Wasze druhny 🙂

Powiązane artykuły :