English fun (2)
Języki obce Konkursy

English fun

21 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w siódmej edycji Gminnego Konkursu Języka Angielskiego English Fun, który odbył się w Szkole Podstawowej w Mojuszu. Konkurs miał charakter testu i składał się z dwóch części: leksykalno – gramatycznej oraz kulturoznawczej. Uczniowie musieli wykazać się znajomością bogatego słownictwa, wiedzą z zakresu czasów gramatycznych, jak również znać stolice, symbole, system polityczny, czy też zabytki krajów anglojęzycznych. Zuzanna Ziemann – uczennica klasy 8B, wykazała się ogromną wiedzą we wszystkich tych zakresach i wywalczyła pierwsze miejsce na poziomie klas ósmych. W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 50 uczniów z gminy Sierakowice, tym bardziej cieszymy się ze zwycięstwa uczennicy naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

/Jolanta Śledź/

Powiązane artykuły :