2019.10.28 Szkolny turniej otrograficzy (1)
Konkursy

Szkolny Turniej Ortograficzny dla klas II – III

28 października br. odbył się szkolny Turniej Ortograficzny dla uczniów kl. II – III. Każdą klasę reprezentowało 2 przedstawicieli, których obowiązywał dobry humor J i zastosowanie poznanych zasad ortograficznych podczas zabaw. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności w takich konkurencjach jak: rozsypanki, wyrazowe, rebusy i luki ortograficzne, zakodowane obrazki. Wszyscy uczestnicy wykazali wysoki stopień znajomości i stosowania zasad ortograficznych. Wyniki tegorocznego konkursu przedstawiają się następująco:

  1. Brzeska Wiktoria, kl. III b
  2. Łangowski Sebastian, kl. III c
  3. III. Miotk Filip, kl. III d

Kostuch Tomasz, kl. II b
Garski Wiktor, kl. II c

Wręczenie nagród odbędzie się podczas najbliższego apelu szkolnego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i życzymy samych sukcesów.

/Organizatorzy/

Powiązane artykuły :