2014rodzice
Informacje Rodzice

Spotkanie z rodzicami

14.09.2017 r. zapraszamy rodziców na pierwsze spotkanie w nowym roku szkolnym 2017/2018.

Na godzinę 16.30 do auli zapraszamy najpierw rodziców uczniów klas I. Tam dowiecie się Państwo szczegółów związanych z korzystaniem z dziennika elektronicznego. Zaraz po spotkaniu, tj. o godzinie 17.00 spotkają się z Państwem wychowawcy.

Na godzinę 17.00 do auli zapraszamy rodziców uczniów klas IV oraz VII. Również dla Państwa mamy informacje związane z korzystaniem z dziennika elektronicznego. Zaraz potem spotkacie się Państwo z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Rodziców uczniów oddziałów przedszkolnych oraz oddziałów gimnazjalnych zapraszamy od razu na spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Szczegółowe informacje na temat sal będą posiadali uczniowie dyżurujący, którzy pomogą Państwu w orientacji w szkole.

Serdecznie zapraszamy.

Powiązane artykuły :