Spotkanie dla rodziców przedszkolaków
Informacje Rodzice Spotkania

Spotkanie z rodzicami dzieci 4-5-letnich

W roku szkolnym 2021/2022 powstanie w naszej szkole oddział przedszkolny dla dzieci 4-5-letnich. W związku z tym przygotowaliśmy garść informacji, które pozwolą rodzicom tych dzieci zorientować się, jakie plany związane z powstaniem tego oddziału mamy na najbliższe tygodnie .

Dnia 31 maja 2021 r. o godzinie 18:00 w auli Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach odbędzie się spotkanie dyrekcji szkoły z rodzicami dzieci, które w roku szkolnym 2021/2022 będą uczęszczały do oddziału przedszkolnego dla 4-5-latków.

Załączamy dwa druki, które należy wypełnić i dostarczyć do sekretariatu szkoły:

  1. Potwierdzenie woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego – do 7 czerwca 2021 r.
  2. Kwestionariusz kandydata do oddziału przedszkolnego dla 4-5-latków – do 30 czerwca 2021 r.

Dnia 19 sierpnia 2021 r. o godz. 18:00 w auli szkoły odbędzie się kolejne spotkanie, na którym rodzice poznają kadrę, która będzie pracować z dziećmi, a także najważniejsze informacje związane z bezpieczeństwem, organizacją dnia, posiłkami i wyprawką dla dziecka.

W dniach od 23 do 27 sierpnia 2021 r. zorganizowany zostanie tydzień adaptacyjny, w którym panie pracujące z dziećmi oraz dzieci wraz z rodzicami będą mieli okazję się lepiej poznać, zanim zaczną współpracować.

Powiązane artykuły :