2021.10.26 Spotkanie z policjantką (10)
Bezpieczeństwo Spotkania Szkoła Promująca Zdrowie

Spotkanie z policjantką

Dnia 26 października 2021 r. odbyły się spotkania uczniów klas trzecich i czwartych z policjantką mł. aspirantem Karoliną Jędrzejczak z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach. Pogadanka  dotyczyła głównie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zagrożeń jakie mogą spotkać dzieci w drodze do szkoły i w czasie powrotu, niebezpieczeństw pojawiających się w sytuacji, gdy dziecko zostaje samo w domu oraz rozsądnego korzystania z Internetu. Policjanta przypomniała także o konieczności noszenia elementów odblaskowych po zmroku.

Podczas prelekcji uczniowie słuchali z dużym zainteresowaniem i zgłaszali mnóstwo własnych pytań, spostrzeżeń oraz refleksji.

Na zakończenie uczestnicy spotkań podziękowali Pani Policjant za bardzo ciekawe spotkanie i zrobili sobie wspólne zdjęcia.

Powiązane artykuły :