2021.11.15 Spotkanie z Geworkiem Sahakianem (24)
Szkoła Promująca Zdrowie Wydarzenia

Spotkanie z Geworkiem Sahakianem

Klub KS Kamienica przy pomocy i zaangażowaniu dyrekcji oraz pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach w poniedziałek 15 listopada 2021 r. zorganizował spotkanie z  dwukrotnym brązowym medalistą Mistrzostw Świata, srebrnym medalistą Mistrzostw Europy, wielokrotnym Mistrzem Polski w zapasach w stylu klasycznym p. Geworkiem Sahakianem.

Podczas spotkania panowała rodzinna atmosfera. Mistrz opowiedział małym zapaśnikom jak ciężką pracą doszedł do wielkich sukcesów, a także pokazał parę technicznych akcji. Dzieci mogły pod okiem p. Gieworka doskonalić swoje umiejętności. Największe zainteresowanie wzbudził pokaz sprawności Mistrza oraz prezentacja koronnego rzutu tzw. „odwrotny pas”. Dzieciaki były pod wielkim wrażeniem, dlatego pożegnały Wielkiego Mistrza gromkimi brawami.

Oprócz Mistrza na spotkaniu zaszczycili nas swoją obecnością:

  • Trener Polskiej Kadry Narodowej juniorów w zapasach Pan Edward Barsegjan,
  • Prezes Pomorskiego Okręgowego Związku Zapaśniczego  Pan dr Zbigniew Grzegorowski

oraz Sponsorzy którzy wspierają naszą sekcje:

  • Pan Eugeniusz Knut właściciel firmy INBUD,
  • Pani Martyna Drywa prezes firmy “Drywa”,
  • Pan Damian Drywa właściciel hotelu “Hotel Kiston”,
  • Pan Jakub Rulis prezes firmy “RULIS”.

/Organizatorzy/

Powiązane artykuły :