spotkanie-dla-rodzicow
Rodzice

Spotkanie z dr Maciejem Dębskim i wywiadówka

27 października 2021 r. odbędą się kolejne spotkania wychowawców z rodzicami. Na godzinę 16.30 zapraszamy Państwa do auli na spotkanie z dr Maciejem Dębskim, zapowiadane wcześniej na zebraniu rady rodziców. Pan doktor jest fachowcem w dziedzinie cyberprzemocy, e-uzależnień, sekstingu oraz ogólnie działa w zakresie problemów dzieci i nastolatków w Internecie. Był już u nas, spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Liczymy, że i tym razem Państwo dopiszecie. Spotkanie potrwa 45-60 minut. Oto przykład jego wystąpienia:

Potem zapraszamy Państwa do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami na godzinę 17.30. Ze względu na poprzedzające spotkanie z ekspertem tym razem jest jedna wspólna godzina dla wszystkich rodziców. Prosimy się jednak nie obawiać, że nie zdążycie Państwo dotrzeć do innych nauczycieli i wychowawców. Tego dnia będziemy w szkole oczekiwać na Państwa do godziny 19.30. Informacji o tym, gdzie znaleźć poszczególnych nauczycieli, udzielać będą dyżurujący uczniowie.

Powiązane artykuły :