Sówki (3)
Konkursy Uczniowie

Sówki mądre główki

W październiku 2018 r. Panie z oddziałów przedszkolnych: Aleksandra Pranczk, Karolina Lejk i Hanna Leszczyńska zorganizowały dla grup zerowych konkurs plastyczny pt. „ Sówki mądre główki”. Warunkiem przystąpienia do konkursu był dobry pomysł i dobór odpowiednich materiałów kojarzących się z postacią sówki. Powstało kilkadziesiąt prac, które stały się dodatkową atrakcją na holu przedszkolnym.  Prace konkursowe były niezwykle  różnorodne i bardzo pomysłowe, co utrudniło wybór zwycięzców.  Panie postanowiły nagrodzić wszystkich uczestników nagrodą rzeczową, pięknym dyplomem i słodkościami. Nagrody osobiście wręczył Pan Dyrektor Krzysztof Andryskowski,  życząc najmłodszym powodzenia w dalszych konkursach. Podsumowując, był to miły dzień pełen pozytywnych przeżyć, podczas którego wysiłek i praca dzieci została doceniona i nagrodzona.

 /Hanna Leszczyńska/

Powiązane artykuły :