2021.10.28 Z wizytą w teatrze (1)
Szkoła Dobrego Wychowania Uczniowie Wycieczki

“Śnieżka” – klas 0a i 0b

Odziały przedszkolne grupa: 0a i 0b wybrały się dnia 28 października do Teatru Lalki “Tęcza w Słupsku na spektakl „Śnieżka” w reżyserii Tomasza Mana. Jest to znana dzieciom historia, a jednak tym razem opowiedziana inaczej. Tytułowa bohaterka buntuje się, przebiegła Królowa knuje jak zwykle, a Krasnoludki – jak to krasnoludki chcą mieć posprzątane i ugotowane. Bywa mrocznie i groteskowo, ale wszystko kończy się tak, jak powinno w przedstawieniu dla dzieci – dobro wygrywa ze złem, a mądrość z próżnością.
Dzieci były bardzo zachwycone spektaklem, a po jego zakończeniu mieliśmy okazję na krótkie spotkanie z aktorem, który opowiedział nam trochę o swojej ciekawej pracy.

/Dorota Gierszewska, Róża Forycka/

Powiązane artykuły :