2019.11.20 Warszaty – uzależnienie komórką (4)
Bezpieczeństwo Szkoła Promująca Zdrowie

Smartfon w nadmiarze?

Od poniedziałku do środy (18 – 20.11.2019 r.) w naszej szkole odbywały się warsztaty dotyczące używania telefonów komórkowych. Szczególną uwagę zwracaliśmy na niebezpieczne lub niekulturalne zachowania, które mogą wynikać z nadmiernej eksploatacji tego urządzenia w naszym życiu. Uczniowie wszystkich klas mają za zadanie ustalenie zasad korzystania z telefonów komórkowych na terenie naszej szkoły. Termin wykonania zadania upływa 6 grudnia 2019 roku, wszystkie prace powinny być dostarczone do biblioteki. Na podstawie wypracowanych zasad w poszczególnych klasach szkolny samorząd opracuje i ogłosi te, które jego zdaniem powinny znaleźć zastosowanie w codziennym współistnieniu w naszej ukochanej placówce oświatowej.

Powiązane artykuły :