1511
Bezpieczeństwo Szkoła Dobrego Wychowania Szkoła Promująca Zdrowie

Rzuć palenie razem z nami

15 listopada 2018 r. w naszej szkole zorganizowano happening pod nazwą „Rzuć palenie razem z nami”. Uczniowie wszystkich klas mieli możliwość uczestniczyć w działaniach promujących zdrowie, dotyczących profilaktyki antytytoniowej. W auli zaprezentowano materiały filmowe o szkodliwości palenia. Dodatkowo uczniowie przygotowywali plakaty, listy, wiersze itd. na temat używek w postaci papierosów i e-papierosów. Ponadto przedstawiciele samorządu uczniowskiego wraz z szkolnym filmowcem Dominikiem, nagrali materiał na temat wiedzy „dwójkowiczów” o tym uzależnieniu wśród młodzieży.
Dziękujemy klasom, które wzięły udział w happeningu. Mamy nadzieję, że była to cenna lekcja dotycząca profilaktyki antytytoniowej.

/Wiesława Płotka, Marieta Konkol/

Filmy prezentowane podczas happeningu. 

Powiązane artykuły :