Razem-na-swieta-2020
Akcje charytatywne

Razem na Święta

Również w tym roku nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji “Razem na Święta”, promowanej przez Ministra Edukacji Narodowej. Oto dwa działania, którymi nasi uczniowie wpisali się w tę akcję, niosąc jednocześnie pomoc potrzebującym.

17 grudnia 2020 r. przekazaliśmy podopiecznym Hospicjum Pomorze Dzieciom w Gdańsku artykuły, które dla Nich zbieraliśmy w ramach akcji świątecznej organizowanej w naszej szkole.

Mimo trudnego czasu, w którym aktualnie żyjemy udało nam się zgromadzić pokaźną ilość niezbędnych produktów, które bardzo ucieszyły obdarowanych.

Z całego serca chcemy podziękować WSZYSTKIM darczyńcom za szczególną wrażliwość, otwartość i bezinteresowną chęć i rzeczywistą gotowość pomocy.

DZIĘKUJEMY, ŻE ZAWSZE MOŻEMY NA WAS LICZYĆ!

Wiesława Płotka – koordynator akcji

Uczniowie naszej szkoły utrzymali coroczny zwyczaj pisania i wysyłania kartek oraz listów świątecznych do podopiecznych z Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Szklanej. Z ogromnym zaangażowaniem i odkrywczą kreatywnością wykonali piękne kartki, listy i ozdoby bożonarodzeniowe, które wywołały radość w sercu i uśmiech na twarzach naszych Przyjaciół. Cieszymy się, że w ten sposób możemy być razem z Wam

Anna Bendzmer – koordynatorka akcji

Powiązane artykuły :