IMG_20171218_115253
Uczniowie

Pomorski program pomocy stypendialnej

W dniu 18 grudnia 2017 roku w gmachu Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku odbyła się konferencja regionalna w ramach projektu pn. „Pomorski program pomocy stypendialnej”, na której Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk wręczył stypendia uczniom uzdolnionym, laureatom i finalistom konkursów oraz zawodnikom sportowym. Nagrody otrzymały nasze dwie tegoroczne absolwentki: Faustyna Cymerman i Julia Spręga oraz uczennica obecnej klasy IIIe Agata Spręga. Trwający od dziewięciu lat program pomocy stypendialnej, promujący młode pomorskie talenty, cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów. Szczególne wyrazy uznania za wsparcie i pomoc w promowaniu oraz realizacji programu pomocy stypendialnej należą się pracownikom jednostek samorządu terytorialnego, dyrektorom szkół, nauczycielom oraz rodzicom uczniów uzdolnionych. Serdecznie gratulujemy!

Powiązane artykuły :