signal-2022-07-04-200030_006
Akcje charytatywne Informacje

Pomoc dla pani Doroty

Choć trwają wakacje i wielu z nas odpoczywa, korzysta z urlopów, cieszy się czasem wolnym, wiemy dobrze, że nie nie jest to czas magicznie pozbawiony problemów.
30 czerwca 2022 r. naszej koleżance z pracy, Pani Dorocie Brzezińskiej wichura zniszczyła dach oraz uszkodziła ściany budynku gospodarczego. Co w tym niezwykłego? Można by rzec, że to na szczęście tylko budynek gospodarczy. Jednak ten budynek ma ogromne znaczenie dla codzienności pani Doroty. Otóż pani Dorota nie tylko dba o porządek w naszej szkole, ale prowadzi wraz z mężem gospodarstwo rolne. W zniszczonym budynku znajdowały się maszyny rolnicze oraz inne istotne dla gospodarstwa materiały, które częściowo uległy zalaniu przez szalejący deszcz. W tej chwili naprawa dachu jest sprawą priorytetową. Gospodarstwo działa i nadal trzeba się nim zajmować. Ponadto spadający dach uszkodził częściowo dach budynku mieszkalnego.

Chcemy jej pomóc na ile możemy. Serdecznie i Was do tego zachęcamy jeśli macie taką możliwość.

Więcej szczegółów w linku zbiórki  https://zbieram.pl/dla-doroty.