Pola nadziei 2019 (17)
Akcje charytatywne Szkoła Dobrego Wychowania Uczniowie

Pola Nadziei 2019

7 kwietnia 2019r. wolontariusze SP2 kwestowali na rzecz budowy kartuskiego hospicjum stacjonarnego w ramach akcji „Pola Nadziei 2019”.  Ideą akcji było nie tylko pozyskiwanie funduszy na utrzymanie hospicjum, a także edukacja i uwrażliwienie społeczeństwa na los terminalnie chorego człowieka. Symbolem akcji były żonkile, które uosabiają nadzieję, przypominają o ludziach cierpiących.

Fantastyczna pogoda i wspaniali darczyńcy pomogły nam w zbiórce kwoty 20 705, 23. Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy brać udział w przedsięwzięciu na rzecz ludzi potrzebujących. Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia byli z nami.

 

Wolontariusze SP2: Aleksandra Lis, Nikola Bronk, Marta Fularczyk, Natalia Massowa, Paulina Rychert, Zuzanna Breza, Magdalena Myszk, Sandra Reglińska, Laura Skierka, Oliwia Ciszkowska, Dagmara Ekman oraz koordynator zbiórki: Wiesława  Płotka

Powiązane artykuły :