25.05 dzień rodziny pod lipą (315)
Szkoła Promująca Zdrowie Wydarzenia

Piknik grupy 0c “Pod lipą”

25.05.2019 r. odbyły się wielkie uroczystości i zabawy grupy „ 0” C z okazji Dnia Matki i Taty w Kamienickim Młynie „Pod lipą” u Państwa Sabiny i Andrzeja Kreftów.

Całość imprezy przeplatana była piosenkami, tańcami i konkursami.  Rodzice byli zachwyceni popisami dzieci. Na twarzach zebranych matek i ojców malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech. Nie obyło się jednak bez zabaw i różnych konkurencji. Po części zabawowej dzieci ze swoimi rodzicami i rodzeństwem mogli skosztować rarytasów przygotowanych przez miłych gospodarzy :kawy, herbaty, różnych napojów, smacznych wypieków, kaszubskiej kaszanki, kiełbasy z grilla. Atrakcją było pojawienie się kaszubskich diabełków- Sreli.

Całość przebiegała w miłej, ciepłej atmosferze. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Powiązane artykuły :