IMG_5138
Szkoła Promująca Zdrowie Uczniowie

Pierwszoklasiści na nocy gier planszowych i talentów

W miniony weekend w naszej szkole odbyła się nocka gier planszowych i talentów. Uczniowie klas pierwszych w piątek 23 marca 2018r. o godz. 18:00 zebrali się na auli, aby rozpocząć wieczór pełen wrażeń. Następnie nasi milusińscy po rozpakowaniu walizek i zakwaterowaniu wraz z wychowawcami udali się na aulę, gdzie odbył się „FESTIWAL TALENTÓW”. Oprócz pokazów tańca nie zabrakło również śpiewów naszych najmłodszych. Emocje sięgały zenitu, było po prostu fantastycznie.

Po kolacji uczniowie udali się na salę gimnastyczną, gdzie odbyły się zabawy i konkurencje sportowe. Następnym punktem wieczoru były gry planszowe z wychowawcami w salach. Po dniu pełnym emocji dzieci położyły się spać.

W sobotni poranek po śniadaniu pierwszaki z uśmiechniętymi buźkami wróciły do domu i już planują kolejną kreatywną noc w szkole.

/Organizatorzy/

Powiązane artykuły :