2021.10.14 Ślubowanie przedszkolaków (51)
Przedszkole Wydarzenia

Pasowanie na przedszkolaka

14 października w Naszej Szkole odbyła się uroczystość “Pasowania na Przedszkolaka”. To pierwsze tak ważne wydarzenie dla najmłodszych uczniów tej szkoły. Tego dnia stały się oficjalnie przedszkolakami. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci odbyły przysięgę obiecując: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Pana Dyrektora. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz drobny upominek. Ten wyjątkowy dzień Przedszkolaki zakończyły słodkim poczęstunkiem w gronie swoich rodziców, wychowawców oraz Dyrekcji.

/Wioleta Rompa/

Powiązane artykuły :