02. 04 III Kartuskim Turnieju Wiedzy o Języku Angielskim (1)
Języki obce Konkursy

Mamy mistrza języka angielskiego ziemi kartuskiej 2019

Dnia 2 kwietnia 2019 roku reprezentanci naszej szkoły w składzie: Szymon Polejowski 4c, Jan Deik 5a, Zuzanna Ziemann 7b i Szymon Koszałka 8a wzięli udział w XIII Kartuskim Turnieju Wiedzy o Języku Angielskim organizowanym przez Szkołę Podstawową w Staniszewie. Musieli wykazać się doskonałą znajomością języka angielskiego w teście pisemnym. Ze względu na zróżnicowaną grupę wiekową test został podzielony na trzy poziomy trudności. W kategorii klas czwarty Szymon Polejowski zajął miejsce pierwsze zdobywając tym samym tytuł Mistrza Języka Angielskiego Ziemi Kartuskiej 2019. Natomiast Zuzanna Ziemann uplasowała się na miejscu trzecim z tytułem Drugiego Wicemistrza.

Serdecznie gratulujemy !!!

/Grażyna Węsiora/

Powiązane artykuły :