obóz koszykarski
Uczniowie Wydarzenia

Lato 2018 – Obóz koszykarski

Zapraszamy wszystkich miłośników basketu, koszykarki i koszykarzy na obóz sportowy. Gwarantujemy ciekawy program zajęć, profesjonalną opiekę trenerów i moc niezapomnianych wrażeń.

To już IX edycja Naszego obozu.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników postanowiliśmy podtrzymać  dotychczasową formułę.  Zeszłoroczna edycja sprawiła wiele radości i chcielibyśmy w tym roku pracować według tego samego planu.

 

Treningi poranne(siłownia, motoryka, koszykówka), liga obozowa (Summer Rookie League, Summer Pro League),  sprawnościowe konkursy koszykarskie czy turniej X-box to stałe atrakcje czekające na wszystkich, którzy zdecydują się przyjechać do Sierakowic.

W ramach odnowy biologicznej skorzystamy z pełnej oferty  Aqua Centrum w Kościerzynie lub Aquapark Reda, będziemy mogli skorzystać ze wszystkich dogodności przygotowanych specjalnie dla Nas. Na hali basenowej znajdują się jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne, dzięki którym można skorzystać z dobroczynnych właściwości hydromasażu

 

Zapewniamy wysoki poziom organizacyjny i sportowy. Boiska, siłownia, sala sportowa, salka audiowizualna i zakwaterowanie znajdują się na terenie gimnazjum w Sierakowicach. Kompleks z którego będziemy korzystać zostanie oddany do użytku wyłącznie uczestnikom, co pozwoli zapewnić idealne warunki treningowe. Dla najwytrwalszych zorganizujemy treningi rzutowe z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu typu Basketball Machine Gun.

 

Najlepszym dowodem na bardzo wysoki poziom sportowy obozu, jest fakt że w poprzednich latach przyjeżdżali do Nas zawodnicy reprezentujący kadry wojewódzkie,  najlepsze kluby w Polsce w różnych kategoriach wiekowych (Asseco Gdynia, Trefl Sopot, Wisła Kraków, ZASTAL Zielona Góra) oraz młodzieżowi reprezentanci Polski (Daniel Gołębiowski, Miłosz Korolczuk, Szymon Zapała, Sebastian Rompa)

W programie obozu Trenerzy bardzo dużo czasu poświęcają na rozwój umiejętności uczestników, ale także nie zapominają przekazywać wskazówki w trakcie organizowanych meczów.

Przeprowadzimy relację „na żywo” z treningów, konkursów, meczów ligowych, abyście mogli być z Nami w każdej chwili.

 

Kadra trenerska to osoby o wysokich kwalifikacjach zawodowych i wieloletnim doświadczeniu w pracy w najlepszych klubach młodzieżowych i  Reprezentacji Polski. Trenerzy  zapewnią doskonałą opiekę i profesjonalne podejście do każdego z uczestników.

 

Nawiązaliśmy współprace z przedstawicielami firmy Nike, która zapewni stroje koszykarskie, koszulki i gadżety obozowe dla wszystkich uczestników.

 

Dzięki porozumieniu z Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni , edycja specjalna GIRLS CAMP odbędzie się w Akademickim Centrum Sportu. Obiekty zostały oddane w 2015 roku.

Trenować będziemy na dwóch nowoczesnych salach sportowych, przystosowanej dla zawodniczek siłowni, sauny suchej i mokrej oraz specjalistycznego sprzętu sportowego.

W związku z tym, że jest to pierwsza specjalna edycja GIRLS Camp, możemy przyjąć określona liczbę zawodniczek.

Każdemu uczestnikowi zapewniamy:

 • treningi i gry kontrolne
 • pełnowartościowe wyżywienie
 • zakwaterowanie w salach 4-5 osobowych
 • gadżety obozowe Nike
 • strój treningowy Nike
 • płytę cd z materiałami treningowymi
 • zajęcia na basenie (aquapark)
 • wsparcie trenerów po zakończeniu obozu
 • pomoc w kontynuowaniu kariery zawodniczej
TERMIN:
JUNIOR CAMP     30.06 – 08.07.218
ROOKIE CAMP   14-22.07.2018
GIRLS CAMP       14-22-07.2018
                                  

MIEJSCE: Sierakowice, Szkoła Podstawowa
Gdynia, Akademickie Centrum Sportowe (GIRLS Camp)

TRENINGI:

 • trening poranny (siłownia, motoryka, koszykówka)
 • trening popołudniowy (koszykówka)
 • trening wieczorny (gry kontrolne, liga obozowa, turniej 3×3, konkursy koszykarskie)

Sprawdź to sam
www.obozkoszykarski.pl
czekamy na Ciebie !!!

Powiązane artykuły :