2021.11.30 Las jesienią (3)
Konkursy

Las jesienią

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Las jesienią ” został rozstrzygnięty! Trwająca jesień była inspiracją do zorganizowania kolejnej edycji konkursu dla najmłodszych uczniów naszej szkoły o  jesiennej tematyce. Miał on na celu zainteresowanie dzieci przyrodą, kształtowanie postaw przyjaznych środowisku, pogłębienie wiedzy przyrodniczej oraz  rozwijanie twórczej wyobraźni. Uczniowie wykonali pracę  (w formacie A4 przy wykorzystaniu dowolnej techniki- pastele, węgiel, wycinanka, wyklejanka, ołówek, kredka, farby )przestawiającą las w jesiennej porze, uwzględniając zarówno zachodzące w nim procesy, jak i zachowania zwierząt.

Jury konkursowe z radością oglądało kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Wyłoniło laureatów, oto oni:

1 MIEJSCE: Kinga Maszke, kl.3a

2 MIEJSCE: Baranowska Julia, kl.2c

3 MIEJSCE: Płotka Aleksander, kl. 1b

WYRÓŻNIENIA:

Labudda Blanka, kl.2b,

Uczniowie Przedszkola: Majkowska Nadia, Grzenkowicz Oliwia, Gruchała Lena, Kostuch Maciej. Majkowska Marcelina

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli chęć i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych kolejnych konkursach.

/Organizatorzy/

Powiązane artykuły :