2019.12.18 Konkurs na łańcuch (4)
Konkursy Uczniowie

Konkurs szkolny „Ozdoba Bożonarodzeniowa – łańcuch”

18 grudnia został rozstrzygnięty konkurs szkolny pt. „Ozdoba Bożonarodzeniowa – łańcuch”. Wpłynęło do nas bardzo dużo ciekawych prac. Warunkiem uczestnictwa było wykonanie łańcucha na choinkę dowolną techniką i przy użyciu dowolnych materiałów.  W wielu łańcuchach dominowały akcenty kaszubskie. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 0 –III. Wybór był trudny, ale staraliśmy się brać pod uwagę przede wszystkim oryginalność i pomysłowość uczestników.

W kategorii klas 0:

I miejsce zajął Igor Stolc, kl. 0 „c”
II miejsce zajął Gracjan Wetta, kl. 0 „c”
III miejsce zajął Jakub Mucha, kl. 0 „a”

Wyróżnione zostały następujące prace:
– Dawida Cymermana, kl. 0 „c”
– Nikodema Sychty, kl.0 „c”
– Niny Mielewczyk, kl. 0 „c”
– Marceliny Labuda, kl. 0 „c”

W kategorii klas I -III:

I miejsce zajął Albert Puzdrowski, kl. I a
II miejsce zajęła Amelia Miotk, kl. III a
III miejsce zajęła Nikola Kubiak, kl. III c

Ponadto wyróżnione zostały następujące prace:
-Mariki Lubeckiej, kl. II c
-Ksenii Kurowskiej, kl. III b
-Jana Kubiaka, kl. I c
-Ignacego Brzeskiego, kl. I a
-Adriana Penka, kl. III b
-Leona Bulczaka, kl. I a
-Mileny Brzeskiej, kl. I a
-Oskara Bejera, kl. I d

Wszystkie dzieci dostały pamiątkowe dyplomy i słodkości. Ponadto zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe.

Miło nam również poinformować, że praca Alberta Puzdrowskiego z klasy I a  otrzymała wyróżnienie w gminnym konkursie „Ozdoba Bożonarodzeniowa – łańcuch” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Łyśniewie Sierakowickim.

/Organizatorzy/

Powiązane artykuły :